„Zatrzymamy megalomański projekt CPK”.

18 października br. wzięłam udział w powyborczej konferencji prasowej naszego ugrupowania na rybnickim rynku

W czasie konferencji kandydaci Koalicji Obywatelskiej z okręgu nr 30 podziękowali wyborcom za oddane głosy. Padły pierwsze deklaracje powyborcze.

Zwróciłam się przede wszystkim do kobiet. –  Cała nasza drużyna sejmowa powtórzyła swój mandat. Oznacza to, że zasłużyliśmy na wasze zaufanie i nie zawiedziemy go. Szczególnie chciałam się zwrócić do śląskich kobiet. Tak się złożyło, że w naszym okręgu jestem jedyną reprezentantką kobiet i możecie być pewne, że was nie zawiodę, będę reprezentowała wasze interesy – powiedziałam. Na koniec zwróciłam się do wszystkich, którzy obawiają się i walczą z projektem kolei dużych prędkości CPK.

„Zatrzymamy megalomański, aspołeczny i aekonomiczny, nieracjonalny projekt. Zadbamy o to, aby do naszego regionu dojeżdżała kolej przyjazna, szybka, ale nie przejeżdżająca po ludzkim życiu i domach” – zadeklarowałam .

O tym co nowowybrani parlamentarzyści mówili piszą w portalu nowiny.pl: https://www.nowiny.pl/wiadomosci/224682-zatrzymamy-megalomanski-projekt-cpk-lenartowicz-sklada-deklaracje-w-rybniku.html


Opublikowano

w

,

przez