Towarzystwo Miłośników Rydułtów świętowało 30-lecie

Z przyjemnością, z racji moich długoletnich związków z Rydułtowami uczestniczyłam w jubileuszowej gali Towarzystwa Miłośników Rydułtów z okazji 30-lecia działalności stowarzyszenia , która odbyła się w Rydułtowskim Centrum Kultury

Gratulacje prezesowi TMR przekazali przedstawiciele władz miasta: Marcin Połomski, Mariola Bolisęga oraz Barbara Wojciechowska. Zarząd powiatu reprezentowała Kornelia Newy, wspominając również lata współpracy z Towarzystwem Miłośników Rydułtów, kiedy obejmowała stanowisko burmistrza. 
Na ręce Prezesa TMR – Henryka Machnika złożyłam gratulacje i podziękowania za tak ogromny wkład w integrację społeczności miasta podkreślając przede wszystkim autentyczność zaangażowania wszystkich członków i sympatyków w działalność stowarzyszenia co pokazała prezentacja artystycznego dorobku grup związanych z TMR.


Podczas gali zaprezentowano dorobek TMR, nie tylko artystyczny, ale przede wszystkim obejmujący krzewienie lokalnej historii i związane z tym projekty. Władze stowarzyszenia na czele z prezesem Henrykiem Machnikiem przygotowały także podziękowania dla firm, instytucji, a także zespołów regionalnych, które wspierały działalność TMR w ciągu ostatnich 5 lat. Wyróżnienia wręczono ponad 40 laureatom.Galę uświetniły występy grup i zespołów artystycznych związanych z działalnością TMR.Niewątpliwą przyjemność sprawiły mi kuluarowe rozmowy ze znajomymi mieszkańcami Rydułowów. Dziękuję za zaproszenie i miłą zabawę.

Ślady moich związków z miastem – tablica informacyjna o wsparciu finansowym dla Rydułtowskiego Centrum Kultury, które zostało przyznane w okresie mojej prezesury w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach


Opublikowano

w

,

przez