Rozpoczęła się III edycja Kongresu ESG Polska Moc Biznesu 2023.

Kongres ESG (E – Środowisko (z ang. environmental), S – Społeczna odpowiedzialność (z ang. social responsibility) i G – Ład korporacyjny (z ang. corporate governance) rozpoczął się dziś w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Kongres zorganizowany został pod patronatem Business Centre Club. Do udziału zaproszeni zostali cenieni eksperci ze świata biznesu, NGO’s oraz przedstawiciele środowisk akademickich i administracji. Spotkaliśmy się się po raz kolejny, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami w duchu idei ESG.

Kongres odbywał się na 3 równoległych scenach tematycznych: „Moc społeczna”, „Wpływ biznesu – rekomendacje ESG” i „Ekologiczna Polska”

Wzięłam udział w pierwszym panelu dyskusyjnym na scenie „Ekologiczna Polska” dotyczącym próby znalezienia odpowiedzi na pytanie – jak cele klimatyczne mogą wspierać zrównoważony rozwój Polski.

Debatę poprowadził Jakub Pawłowski, dziennikarz i publicysta, moimi interlokutorami byli:

Oto moje wypowiedzi w tym panelu, zapraszam do obejrzenia:

Wierzymy, że wymiana doświadczeń wokół idei ESG pomoże zbudować produktywną, innowacyjną i ekologiczną przestrzeń gospodarczą i silne, rozwijające się społeczeństwo.

Tutaj link do strony kongresu: https://polskamocbiznesu.pl/

Zapraszam także do obejrzenia wywiadu jakiego udzieliłam organizatorom kongresu na temat przychylności i zamiarów przyszłego demokratycznego rządu dla realizacji celów klimatycznych wspierających rozwój Polski zgodnie z kryteriami ESG


Opublikowano

w

, ,

przez