Witaj Szkoło!

Zakończyły się wakacje. Nadszedł czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Mam nadzieję, że ostatnie tygodnie upłynęły wszystkim w miłej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu zregenerowaliście siły i w pełnej gotowości przystępujecie do nowych wyzwań, które przed Wami.

Drodzy Uczniowie!

W dniu dzisiejszym wracacie do szkolnych ławek. Niektórzy z Was po raz pierwszy przekroczyli dziś próg nowej szkoły. Niech ten nadchodzący rok szkolny obfituje w same sukcesy. Życzę Wam jak najlepszych wyników w nauce, zachęcam także do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. To właśnie Wy jesteście przyszłością tego regionu i wkrótce Wy będziecie wyznaczać kierunki jego rozwoju.

Szanowni Rodzice!

Życzę Państwu wiele radosnych chwil związanych z sukcesami Waszych dzieci, abyście byli zawsze dumni z ich osiągnięć. Pragnę życzyć, także cierpliwości i wytrwałości w procesie wychowawczym. Jestem pewna, ze w przyszłości Wasze pociechy wyrosną na wykształconych i mądrych obywateli

Szanowni Nauczyciele!

Zawód, który wykonujecie jest bardzo odpowiedzialną i wymagającą profesją. Państwa wkład w proces kształcenia  i wychowywania przyszłych pokoleń jest nieoceniony. Chciałabym życzyć wspaniałych efektów pracy, rozwoju zawodowego, i jakże potrzebnej na co dzień satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Na pocieszenie dodam, że już niedługo będą ferie 🙂

mapa_Polski_ferie_2017_450px


Opublikowano

w

przez

Tagi: