Racibórz w Marszu Miliona Serc. Jest wiara! Jest moc! Zwyciężymy!

Było nas na prawdę milion! Nie 60 tysięcy, nie 100 jak podała Szczujnia TV. To pokazuje ten filmik

1 października od 5.00 rano w drodze do Warszawy. Dwa wypełnione do ostatniego miejsca autokary. Pogoda super – nie za ciepło – nie za zimno, trochę słońca, trochę zachmurzonego nieba. Wszyscy we wspaniałych humorach.

Bez trudu dotarliśmy na Rondo Dmowskiego gdzie o godz. 12.00 wysłuchaliśmy przemówień. Relacja video z całości Marszu tutaj;

https://www.youtube.com/live/D1bexeeTeVc?si=mIBhLlwGP5sutxK0

Na tej stronie do obejrzenia poprzedzające wymarsz z Ronda Dmowskiego – przemówienia: Donalda Tuska, Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego , szefów Lewicy, przewodniczącego Agrounii i Jurka Owsiaka – do obejrzenia :

I przeczytania:

Przemówienie Przewodniczącego:

Więcej: (do pobrania):

Tu tekst przemówienia Rafała Trzaskowskiego:

Więcej tutaj:

Po wysłuchaniu gorących przemówień ruszyliśmy w kierunku Ronda Radosałwa, gdzie po godzinie 16 Marsz został rozwiązany. Pod relacją fotograficzną pp. Artura Wierzbickiego i Piotra Jasiaka video z końcowych wystąpień Donalda Tuska i Jerzego Owsiaka.

Tu do obejrzenia wystąpienia kończące zgromadzenie, w tym dostępny tekst przemówienia Donalda Tuska.

Całość wystąpienia do pobrania tutaj:

Tym razem na nasz pojazd powrotny czekaliśmy znacznie krócej niż 4 czerwca i przed 19.00 zapakowaliśmy się do autokaru, aby szczęśliwie wylądować po 23 w Raciborzu.

Jeszcze raz dziękuję Wam za to, że byliście z nami. Dziękuję za determinację, dobrą energię, słowa wsparcia i motywację. Dziś jestem pewna – 16 października obudzimy się w wolnej, uśmiechniętej, europejskiej Polsce!


Opublikowano

w

przez

Tagi: