Kandydat na Prezydenta Raciborza ma plan co do dalszych losów składowiska odpadów w Brzeziu.

Wspierałam dzisiaj naszego koalicyjnego i samorządowego kandydata na Prezydenta Raciborza – Jacka Wojciechowicza, który spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Raciborza dotkniętej problemem związanym z niekontrolowaną przywózką i przetwarzaniem odpadów, problemem z którym zmagać się pomagam mieszkańcom od kilku miesięcy.

Relacja portalu naszraciborz.pl

27 marca 202420:48

Wojciechowicz zapowiedział w Brzeziu, że wstrzyma przywóz śmieci spoza Raciborza

– To będzie jedna z pierwszym decyzji – zapowiedział dziś, 27.03., na spotkaniu z mieszkańcami w brzeskiej remizie OSP. Razem z nim na spotkaniu pojawiła się posłanka Gabriela Lenartowicz i kandydujący z dzielnicy Adam Witecki.

W opinii posłanki Gabrieli Lenartowicz (PO) są „poważne obawy, i to potwierdziły kontrole WIOS-u, że na składowisko w Brzeziu zwożone są odpady, które nie powinny być tu składowane, i które to dowozy są najwyraźniej nielegalne. W tej sprawie będziemy w dalszym ciągu działać”.

Więcej: https://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/109367-wojciechowicz-zapowiedzial-w-brzeziu-ze-wstrzyma-przywoz-smieci-spoza-raciborza

Oto moje wypowiedzi na spotkaniu z mieszkańcami Brzezia:

Wojciechowicz zapowiedział w Brzeziu, że wstrzyma przywóz śmieci spoza Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl