30 lat WFOŚiGW w Katowicach i w tym 7 lat mojej prezesury

W sali koncertowej katowickiego NOSPRu na wielkiej gali spotkaliśmy się świętując jubileusz 30- lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, któremu prezesowałam w latach 2008 – 2014, dziś po 30 latach działalności to instytucja zatrudniająca ok. 250 osób i obracająca miliardami, które kieruje do samorządów, przedsiębiorstw i przedsiębiorców, instytucji, osób prywatnych i stowarzyszeń w ramach dotacji i pożyczek finansując w ten sposób inwestycje , akcje i aktywność proekologiczną.

Z tych 250 osób spotkałam w kuluarach kilkadziesiąt, które wspomagały mnie swoim doświadczeniem i takie, które ja przyjmowałam do pracy aby potem uczyć się się wspólnie tworzenia instytucji pożytecznej i przyjaznej beneficjentom.Wielu z nich nagrodzono wczoraj złotymi i srebrnymi Medalami Prezydenta RP za Długoletnią Służbę oraz Odznakami Honorowymi za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Klimatu, co, jako wcześniejszej laureatce tych odznaczeń sprawiło mi szczególną satysfakcję. Serdeczne gratulacje dla wyróżnionych!Gala zgromadziła zarówno pracowników funduszu wraz z rodzinami jak i przedstawicieli profitentów ich pracy.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne (orkiestra Aukso z Tychów), był urodzinowy tort i szampan.
Dla mnie najmilsze chwile tego Jubileuszu to spotkania, rozmowy i wspominki. Myślę, że tworzyliśmy razem team , w którym większość z nas lubiła się nawzajem, co pozostało do dziś. Cieszę się, że Was spotkałam koleżanki, koledzy i przyjaciele.


Opublikowano

w

,

przez